| Cataliinnn a întrebat:

Credeti ca pot avea net pe iphone replica? Stiam ca sunt unele care nu au nici macar conexiune de date..scuzati categoria.e ceva urgent

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urgentele de genul asta nu sunt pentru Draghoste si sex.

| anutatuca a răspuns:

Nu stiu!
Ce stiu este ca replica functioneaza mai greu se misca mai greu ca originalul

| Cătălin1309 a răspuns:

Probabil poti avea. Nu ma pricep eu la replicile astea...Dar poate au Wi-fi si te poti conecta, sau poate ar merge si internetul de pe cartela...

| Tiby49 a răspuns:

Nu stiu, dar vreau sa stiu altceva, maine o sa imi vina si mie iphone 4s replica ti-e si se misca bine? e bunicica relpica? si app daca ai wifi dai connect, sau cauti daca ai wifi la el sau daca ai browser de cautarewinking