| AvalohAlyn a întrebat:

Cu 700-800 de lei ce smartphone bun pot sa iau care sa merita achizitia? Ma gandeam la Huawei P9 Lite 2017 sau Huawei P Smart.Voi ce ziceti? Ce ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi MI A1 sau A2 Lite

| doctorandus a răspuns (pentru Bogdan70001):

Lol. La pretul de HP9L as cumpara Nokia 6.1. Mult mai performant si adus la zi in fiecare luna (acum are Android Pie).

Daca-l cumperi de pe eglobalcentral.eu obtii 4 GB RAM si 64 GB spatiu de stocare la aproximativ acelasi pret. Eventual astepti o reducere si-l cumperi mai ieftin. A, da, garantia ramane in Hong Kong, asa ca mai bine nu-l strici. Dar e construit solid ca un tanc, poti sa spargi capul cuiva cu el.

1 răspuns: