| Victoria_Trache_1981 a întrebat:

Cu stima si respect tuturor. Dati-mi o solutie pentru un IPHONE 4S, nu-l pot reseta din optiunea (Stergeti continut si configurari)!? Cand accesez optiunea se inchide apare logoul mar in format mic cu bara de incarcare dedesubt sta approximativ 3-4 secunde dupa care se inchide si imi apare o rozeta de cautare si atat? Pentru al reporni trebuie sa-i dau home+power, altfel ramane asa in asteptare mult si bine. Dati-mi o solutie de reset la setarile initiale?

4 răspunsuri:
| HCR1 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa il duci la un service autorizat... iphonuri-le sunt ff sensibile fiind practic niste coputere in miniatura. si risti sa il strici si atunci tot la service ajungi bafta

| Victoria_Trache_1981 explică (pentru HCR1):

Multumesc mult. speram sa nu ajung la service!

| Victoria_Trache_1981 explică:

Multumesc mult. Speram sa nu ajung la service!

| Victoria_Trache_1981 explică:

Care ar fi pretul interventiei pentru Iphone-ul 4s la un service, pe baza defectului semnalat?