| NicVal74 a întrebat:

Cu stima va salut! as dori o aplicatie asemanatoare cu aia de planificator evenimente din Android, deoarece asta care o are deja samsungul nu ma atentioneaza mereu evenimentele care le am panificate! va multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pe mine ma anunta doar cand evenimentul respectiv l-am adaugat utilizand gmailul. Cand il adaugi setezi gmail nu contul Samsung.

| limbricu a răspuns:

Ai nevoie de o aplicatie care sa te anunte in legatura cu evenimentele importante? poti incerca din calendar, dand pe o data si apasand,, adauga eveniment. Sau poti incerca sa descarci aplicatia evernote, o poti lua de pe magazin play.

| NicVal74 explică (pentru limbricu):

Tocmai asta zic ca am dat pe calendar mi-am pus evenimente si uite ca nu ma anunta mereu! si as vrea o aplicatie asemanatoare cu planificatorul din Samsung j5!

| limbricu a răspuns (pentru NicVal74):

Evernote, poti lua de pe magazin play