| YoNoMember a întrebat:

Cum as putea sa fac sa imi mearga toate jocurile pe smartphone.Am Vodafone Smart II cu Android 2.3.7,procesor 1 gigaHertzi.Adica niste jocuri de genul Nfs Shift, Real Fotbal 2, ...etc.Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Gasesti pe mobile9.com.Tre sa selectezi acolo modelul telefonului (poti sa alegi si galaxy gio ca o sa mearga) si dupa aia sa cauti jocul.

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Nu toate merg cateva nu ai ce sa faci asta esad

| iamSeBy a răspuns:

Nu ai procesor de 1Gb, e de 800Mb, si poti sa iti pui nfs shift e in market pe bani sau pe net piratat, real fotbal nu sunt sigur ca iti merge.

| YoNoMember explică (pentru iamSeBy):

Ai un site dupa care sa il iau piratat?

| iamSeBy a răspuns (pentru YoNoMember):

Gasesti pe mobile9.com.Tre sa selectezi acolo modelul telefonului (poti sa alegi si galaxy gio ca o sa mearga) si dupa aia sa cauti jocul.