| Rony23 a întrebat:

Cum as putea sa intru pe internet prin WIFI de pe un Nokia e70? Ce setari trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Setările sunt făcute, tot ce trebuie să faci e să intri la WI-FI, îl activezi, cauți rețele, și te conectezi. Dacă rețeaua wi-fi la care vrei să te conectezi e protejată, introduci parola, dacă o știi. De obicei parola se află pe spatele routerului.

| IftimiSebastian a răspuns:

Setari-Wireless si internet(retele wireless)-setari wi-fi.si Acolo o sa iti apara ce retele wireless sunt disponibile daca este o retea fara parola te poti conecta direct adica nu iti apare lacatul pe semnal iar daca are lacat iti trebuie neaparat un cod de conectare! Bafta

| Rony23 explică (pentru IftimiSebastian):

Si setarile wireless unde sunt?