| lulalica a întrebat:

Cum as putea sa-mi pun un filmulet (11 minute) pe telefon ( Samsung Galaxy Ace)?
L-am bagat in telefon prin USB dar cand incerc sa-l pornesc imi scrie "Ne pare rau, acest videoclip nu poate fi difuzat".
Ce as putea face? big grin

2 răspunsuri:
| HaMaCenTER a răspuns:

Sal poti sa-l convertesti cu Format Factory

| ShapeshifterYT a răspuns:

Incearca sa il covertesti. Iti recomand YouTube Downloader e usor de folosit. Convertestel in formatul video folosit de telefon. adica de exemplu Black Berry foloseste gp3, Iphone foloseste mp4. Samsung nu stiu ce foloseste