| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa schimb tema telefonului meu? (Samsung Galaxy Ace S5830) Dau funta la primul raspuns corect

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Tema android nu se poate schimba dar sunt asa-numitele Launchere pe google play, cum ar fi descarci GO launcher si apoi cauti teme cand deschizi app, sau poti cauta VIRE launcher este destul de ok, nu stiu daca il vei gasi pe google play, oricum, cauta in special launchere.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ca sa poti schimba tema trebuie sa download-ezi aplicatii de pe google play, iar una dintre cele mai folosite este,, Ex launcher'', scrii pe google play la cautare,, ex launcher'' si o sa iti dea si aplicatia si temele pe care le are aplicatia, iar daca vrei o tema care sa arate cu android 4 este,, holo launcher'' iar daca vrei sa arate ca windows 7 sau 8, scrii,, Launcher 7 sau Launcher 8'' si daca vrei si screen lock-uri scrii,, lock screen 7 sau windows 8 lock screen'' iar daca vrei sa arate ca tema de iphone scrii,, Espier laucnher si Espier locker". Funda?

| SchoolEveryDay a răspuns:

De la setari.