| Rapking a întrebat:

Cum blochez un apel (am o persoana care ma sunca cu numar necunoscut si doresc sa ii opresc accesul la telefonul meu) pe un Samsung galaxy y young gt-s5360? dau funda primului raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cea mai buna aplicatie, pe acre o folosesc si eu pentru a bloca numerele sacaitoare care suna de la necunoscuti, este Call Blocker de la nq mobile. Aplicatia o poti descarca gratis, de aici : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=ro

Bft!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instaleaza call blocker din android market.

| feli20 a răspuns:

Instaleaza o aplicatie de block din android market (ai mai multe variante) si blochezi nr. Nu te mai poate apela si nu iti mai poate trimite sms.

| Ioanna55 a răspuns:

Tii apasat pe nr si trebuie sa iti apara block user, acelasi telefon il am si euwinking! Sper ca te-am ajutat