| gingergirl1 a întrebat:

Cum blochez un numar de telefon? x(
Ma tot suna cineva (cu numar) incontinuu, si ma scoate din sarite!
Mi-a dat mesaj odata o prietena de pe acel numar si i-am trimis.inapoi mesaj ca m-a intrebat ceva. Si de atunci proprietarul acelui telefon ma suna intruna laughing Vreau sa il setez sa ii respinga automat dar nu stiu cum thinking
Am Nokia lumia 520, merge oare?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Descarci o aplicatie numita blacklistcall
din androidmarket apoi adaugi numarul ala la lista neagra.

| pbsolver a răspuns (pentru mgtow):

E Nokia lumia, n-are android

| mgtow a răspuns (pentru pbsolver):

Atunci il arunci la gunoi si iti iei unul cu android.

| mgtow a răspuns (pentru pbsolver):

Nu neaparat se poate si cu ala pentru ca are windowsul instalat, cauta prin youtube un program pentru telefonul tau care blocheaza apelurile.

| pbsolver a răspuns:

Setari, system, call+sms filter. activeaza-l si adauga numerele care te deranjeaza