| M7D7L1N a întrebat:

Cum decodez si eu un Nokia Asha 201 de pe Orange pe Vodafone? Am incercat mai multe coduri #pw+Cod+1# si imi spune ca " Restrictia nu poate fi anulata "! Ce posibilitati mai am in afara de service?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nici una.decodarea se face de pe pc.

| M7D7L1N explică (pentru express11):

Aha, nu sti nici-un program?

| express11 a răspuns (pentru M7D7L1N):

Sunt complicate, si ar trebui explicate.cel mai sigur este service-ul.

| M7D7L1N explică (pentru express11):

Mie imi trebuie doar cateva nume... ca nu am idee cum se numesc acele programe... chiar daca nu sunt versiuni full le piratez eu dale in mamaliga laughing