| Kost1a a întrebat:

Cum decodez un telefon Huawei u5110 adica sa mearga si alte cartele? am un program dc-unlocking dar imi cere username si password happy poate aveti careva o parola sau ajutati-ma sa-l deblochez ajut si eu cu ce pot:p

2 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Du-te ma cu el la un servis din orasul care esti sau cel mai apropiat la un servis de telefoane dai 10 15 lei si il face aia acolo

| M4riusT a răspuns:

Cel mai simplu este sa te duci la un service de telefoane. Nu te costa mult. Bafta