| andy_3925 a întrebat:

Mi s-a blocat contul de mess. :l
cred ca e din cauza ca am incercat sa imi schimb parola, dar zicea ca nu poate fi schimbata. iar cand dau sa ma loghez zice your acoount has been locked, click "forgot password" to start the unlocking process.am dat acolo, dar nu stiu ce raspuns sa dau la intrebarile alea big grin ca mi-am facut contul de mult si nu mai tin minte.
SI ACUM INTREBAREA DE MARE FUNDA! CUM FAC SA IMI DEBLOCHEZ CONTUL?laughing

6 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Buna! happy
Trebuie sa astepti 24 de ore ca sa mai poti intra in cont. Si mie mi s-a intamplat de vreo 5 ori, nu-ti fa griji dupa 24 ore e din nou valabil ID-ul si Mail-ul.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| IuliaAle a răspuns:

Asteapta o zi si cred ca se va debloca. Daca nu, fa'ti alt id tongue

| paa a răspuns:

Ai scris parola gresita de 5 ori si ti s-a blocat id-ul.
singura solutie e sa astepti 24 de ore

| dannyell a răspuns:

Daca ai incercat o parola gresita de mai multe ori iti blocheaza contul din motive de securitate...de deblocat nu stiu

| didy_2216 a răspuns:

Pai asteapta 24 de ore si dupa vezi c este

daca nu amintesteti prima parola pana sa o schimbi si incearc-owinking

daca nu fa-ti alt id:*.

| sticss a răspuns:

Pei asa mi s-a intamplat si mie si...

de fapt schimbasem parola dar mie imi aparea ca imi da erooare

amintesteti ce parola ai pus prima data si incearco

ca asa am facut si eu si mi-a mers cu parola schimbata prima oara.
cu toate ca mie imi aparea erooare