| drujban12345 a întrebat:

Cum este replica iphone cu android e mai buna decat o replica care merge greu ttine mai mult? e buna ca are android

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Direct la intrebarea ta, o replica cu Android e mai buna decat una fara.
Dar nu uita ca o replica ramane o replica. Exista riscuri cand o cumperi
mai ales daca ajungi in Service, cand se va strica. Oricum daca vrei sa-ti cumperi o replica, nu face niciodata update si root la Android.

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Pai, in primul rand iPhone nu foloseste, android.ci iOS.
Si desigur, o replica se strica mult mai repede... dupa o perioada o sa iti mearga greu!