| MirellaM a întrebat:

Cum fac sa am wireless pe telefon? Cand dau la "pagina de pornire" se incarca putin apoi scrie "conectare esuata". Mentionez ca pana acum n-am mai avut internet pe telefonul asta.Helppuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Imi poti spune ce telefon ai pentru a-t confirma daca telefonul detine wi-fi?

| MirellaM explică (pentru Jipa95):

Allview.

| Jipa95 a răspuns (pentru MirellaM):

Pai porneste-ti wi-fi-ul, si conecteaza-te la o retea cu el! happy

| MirellaM explică (pentru Jipa95):

L-am pornit, dar tot imi apare ''conectare esuata''

| viotedy a răspuns:

Setezi wi fi activat si trebuie sa mearga.A..bagi parola de la modem.