| anamariarot a întrebat:

Cum fac să-mi apară pe Whatsapp și numele contactelor pe care le am în agendă? Îmi apar doar numerele persoanelor cu care am vorbit și nu găsesc nimic prin setări care mi-ar putea fi de folos. Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

In colt in dreapta sunt :3 puncte apasa pe ele si dai refesh sau reancarcare! Sucess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le ai salvate in agenda cu un nume pentru fiecare contact iar pe whatsapp iti arata doar numerele, probabil trebuie sa iti actualizezi aplicatia. Daca nu gasesti si celelalte contacte, jos la convorbiri ai o iconita mica de unde poti selecta o convorbire cu o persoana din agenda ta.

| anamariarot explică (pentru anonim_4396):

De căutat nu e problemă, că le găsesc, doar că mă enervează că nu-mi apar numele; aplicația e actualizată... sad

| Baeatul a răspuns:

Pe Watapp Apare Numai Persoanele care le Ai Numarul lor de Telefon Mobil numai Asa Poti Vorbi pe Watapp daca nu Ai Numarul de Telefon de la Persoana Respectiva nu Poti sa Vorbesti pe Watapp cu El/Ea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reinstaleaza whatsapul din nou din google play sau da i reimprospătare ca el sa se actualizeze. Dar cel mai sigur il reinstalezi inca odata.