| meryyyyyyyy a întrebat:

Cum fac să-mi apară pe Whatsapp și numele contactelor pe care le am în agendă? Îmi apar doar numerele persoanelor cu care am vorbit și nu găsesc nivi un contact la whatsapp, nimic prin setări care mi-ar putea fi de folos.

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Iti apar doar daca au si ei whatsapp si punele inaintea numarului prefixul tari

| meryyyyyyyy explică (pentru dannys):

Buna îmi apărea înainte acum nici numerele din agenda nu mai îmi apar!?

| dannys a răspuns (pentru meryyyyyyyy):

Intra in contacte si seteaza cardul sim sau tel ca poate ai numerele trecute pe tel si ai setat cartela sau invers