| revers1 a întrebat:

Am si eu o problema cu whatsapp îl instalez dar cand e sa îmi apara prietenii din lista îmi apar doar 2 care nu au aceasta aplicatie mentionez ca în agenda numerele sunt bagate cu prefix dar în lista de whatsapp nu îmi apar.
Ce pot face?
Raspunsul cel mai bun primeste fundawinking

1 răspuns:
| PaulPitic09 a răspuns:

Ai incercat sa il dezinstalezi dupa care instalezi din nou? Daca tot asa iti apare, cel mai probabil este o problema cu contul de la Magazin Play(in caz ca ai android). Si unei prietene i s-a intamplat si am indrumat-o sa urmeze urmatorii pasi:
1. Creezi alt cont de Magazin Play
2. Bifezi toate variantele care iti sunt afisate
3. Descarci Whatsapp
4. Bifezi tot la whatsapp si te uiti de 2 ori sa vezi daca este bun numarul introdus
4. Enjoy!
Daca ti-a mers astept un Reply.