| Vlad1041 a întrebat:

Cum fac screenshot pe telefonul meu Alview Xtreme P7? Daca incerc m-i se poate reseta telefonul?

4 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Butonul Power si Volume Down

| Jakye a răspuns:

Salut,
Nu se resetează nimic.
Încearcă să apeși butonul de pornire și butonul home în același timp.

| AdrianYzerman a răspuns:

Dar de ce să se reseteze XD Stai liniştit că nu se întâmplă absolut nimic.
Şi depinde de telefonul tău cum se face: La mine trebuie să țin apăsat în acelaşi timp butonul din centru şi tasta de volum pentru cu care dai încet. Dacă nu, încearcă tasta asta de care am zis ținută apăsată în acelaşi timp cu butonul cu care închizi şi deschizi telefonul
Sper că te-am ajutat