| SmilerXd a întrebat:

Cum fac setările la internet pentru Samsung Star 3? Şi de unde pot downloada aplicaţia Whatsapp pentru telefon? Că merge prin java. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| bogdan19977 a răspuns:

Nu e nevoie sa faci setarile la internet doar trebuie sa intri la setari si sa activezi datele mobile.Iar whatsapp il poti downloada de pe magazin play dar va trebui sa iti faci cont. Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setarile pentru internet se obtin de la operatorul de servicii si greseala ta ca n-ai mentionat operatorul tau. Dar tinand cont ca Orange e la putere, presupun ca ai Orange, iar pentru setari suni la *100# alegi servicii si puk, iar aici alegi setari automate. Selectezi modelul tau de telefon dupa care iti cere ce setari doresti sa primesti ( mms /internet sau ambele ).