| HurremSultan a întrebat:

Aplicaţia Whatsapp se plăteşte?

Fundă!

Răspuns Câştigător
| DiCaprio66 a răspuns:

Buna. Whatsapp nu se plateste, primul anhee hee. Dupa o sa te puna sa platesti. Desigur daca vorbim despre aceleasi Whatsapp. Dar cel mai probabil ar fi ca da. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Este gratuita 1 an de zile iar dupa trebuie sa platesti 1 euro pe an

| RareşTPUro a răspuns:

Este o aplicatie gratuita! Eu nu am avut cost suplimentar pe abonament...din cauza ei! FUNDA?

| fuzzer a răspuns:

Http://whatsapp.ro.malavida.com/d10154-descarcare-gratuita-iphone

O poti cumpara, dar este si free, adica gratis.