| anonim_4396 a întrebat:

Cum folosesti Huawei p40pro fara google?
Este dificil?
Sau merge mai prost?
Poti sa folosesti Youtube?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

YouTube e produs gugăl lul

| cristi202 a răspuns:

Poti sa folosesti Youtube, dar din browser, nu aplicatia insasi. La fel si celelalte aplicatii. Cam ca pe laptop/desktop.
Nu e dificil. Sotia mea nu le prea are cu tehnologia, si s-a descurcat pana la urma. Acum foloseste P40 Lite ca pe fostul P20 Lite.

| literallythesamebruh a răspuns:

Poți folosi aproape toate aplicațiile în mod normal, cele bancare vor întâmpina câteva probleme. Din punct de vedere al performanței, fără bloatware-ul de la Google, este evident că telefonul va rula mai bine.