| Edyss10X a întrebat:

Cum găsesc pe telefon, pe google play câtă dimensiune are o aplicatie anume? De la noul update habar nu am...

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Sub butonu de instalare si sub chestiile alea download, trivia, similar apare o scurta descriere iar sub butonu de read more apoi apar mai multe imformatii iar in josul paginii apare si dimensiunea. Funda?

2 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Scuze am probleme cu telefonul am schimbat niste cuvinte intre ele trebuie sa apesi pe read more.

| Kom4ndoGIRL a răspuns:

Stiu si mie mi-a luat ceva timp sa gasesc. Apasa unde scrie
Mai multe. Si apoi da jos de tot si vezi ca scrie dimensiune
Sper ca te-am ajutat!