| malina1111 a întrebat:

Cum ii cofing pe mama si pe tata sa imi ia un telefon nou? Funda? Chiar imi dorec un telefon nou!

Răspuns Câştigător
| RoObbByGaAmeEs a răspuns:

Pai sincer si ioo mi-am dorit un smartphone mai performant si mi-am kumparat da din bani primiti de la rude si mama...o metoda ar fi sa astepti pan la craciunu viitor sa strangi bani cum am strans eu sau te pui bine cu mama ta o cpnvingi si iti ia sau daca esti in a opta intra la un liceu bun si dupa aia poate parinti tai te vor rasplati...bft

| malina1111 explică (pentru RoObbByGaAmeEs):

Multumesc! O sa incerc!

2 răspunsuri:
| Crows a răspuns:

Le spui in fiecare zi ii bati la cap si le spui : " Cand Imi iei si mie un telefon " laughing)