| Catalina1415 a întrebat:

Cum imi deblochez un telefon ZTE (Grand X In) daca am bagat de prea multe ori simbolul si imi cere contul si parola de pe google si eu nu le stiu?

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Relativ simplu...
cu telefonul oprit apesi volum - si power
cand apare sigla de la anroid apesi vol + si power vei intra intr-un meniu si vei selecta din sageti masswipe/factory reset

| Burcusel_Alexutzu_1996 a răspuns (pentru sinblade27):

Da dar mie imi apare un dreptunghi alb cu: FTM
si ramane asa

| Gdeni a răspuns:

Pai incerci sa iti amintesti parola de la google daca nu o sti greseste-o de cateva ori si iti trimite prin sms un cod de deblocare si schimbare a parolei si pourma iti rezolvi mununeahappy

| MadalinNedelcu a răspuns:

Daca nu iti amintesti nici contul trebuie sa ii faci o resoftare sau sa iti resetezi parola de la contul Google. Mai bine incearca o resetare a parolei contului.

| Ronaldo_Gabitzu_1993 a răspuns:

Nu stiu