| Manu113 a întrebat:

Cum imi sterg aplicatia facebook de pe telefonul meu android?

5 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Da ca e preinstalata (o aveai cand ai cumparat telefonul) atunci nu poti doar da ca iti modezi telefonul

| Ioscaa1 a răspuns:

Intri in setari dupa aia manager de aplicatii dai pe facebook si uninstal

| floppy98 a răspuns:

Setari>Aplicatii>Gestionare Aplicatii cauti facebook si dai uninstal

tin sa mentionez ca daca telefonul avea facebook-ul preinstalat nu prea cred ca il poti sterge (daca dai la setarile din fabrica la fel nu se va sterge)

| BestDrugs a răspuns:

Setari>Aplicatii>Gestionare aplicatii>facebook>dezinstalare

| Rici_Jivan_1992 a răspuns:

Press FAQ! laughing