| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez Talking Tom pe telefon? Am un Samsung f480. merge pe el? si imi va lua ceva bani sau cum functioneaza?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ar TREBUI să ruleze şi pe acest model de telefon...

Poţi să descarci aplicaţia de la linkul :
http://www.mobyware.net/......09094.html

În general, când vrei să instalezi jocuri/aplicaţii, este INDICAT să descarci aplicaţii/jocuri DIRECT pe telefon!

Dacă le descarci întâi pe laptop/Pc şi apoi le copiezi în telefon e POSIBIL ca să NU le mai recunoască şi să NU ştie cu ce să le deschidă!

Dacă o descarci DIRECT pe telefon prin conexiunea de date 3G, atunci PLĂTEŞTI pentru traficul de net.

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu merge pe telefonul tau.Nu are nici android dar nici symbian ca la Nokia.Amica ta are Nokia.

| Feelings14 a răspuns:

Nu am android. o amica de-a mea are talking tom si nu are android

| XxXFBIXxX a răspuns:

Daca are sistem de operare android iti merge sigur. Trebuie doar sa il descarci de pe net si il instalezi usor