| dariusel a întrebat:

Cum pot afla detalii despre acest numar de telefon? 0755677620

Am fost inselat, iar acuma persoana respectiva nu raspunde, vreau sa aflu daca este pe abonament sau cartela

4 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Self care *100# si sa vizualizezi PUK de pe nr acela de telefon. Daca iti va da PUK inseamna ca este cartela, daca NU inseamna ca e abonament

| dariusel explică (pentru floryn1993):

Nu imi da PUK, zice " Numar incorect, dar numarul este valabil si l-am scris si de 2-3 ori ca sa verific sa nu fii scris gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.numere.joo.ro/0755677620.html

E numar de mobil dupa cum vezi, nu prea ai ce face in acest caz.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fost inselat, faci plangere la politie