| Lavinia555 a întrebat:

Cum pot afla parola unui telefon daca am uitat-o?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU prea ai cum!

Trebuie decodat sau resoftat, depinde de telefon.

Dacă era parolă cu "model", pusă pe diferite funcţii, şi telefonul are Android POŢI încerca cu metoda de la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

| FReAkAzO1d a răspuns:

Destul de usor.Resofteaza-l

| MihaiEddy93 a răspuns:

Nu se mai poate afla, te duci la service si iti resofteaza telefonul. Asta inseamna ca pierzi to t din telefon.

| robytzu96 a răspuns:

Pai ila unele telefoane e ceva ca un ''BUG '' deci bagii 10 coduri! Aiurea si dupa ce ai bagat al 10 lea cod, stingii telu' si dupa aprinzi si bagi iar un cod la nimereala! Si se va deschide! Eu asa am facut la un tel!

| OanaMeow a răspuns:

Trebuie să îl duci la decodat, de preferat în oraşul Bucureşti. Te va costa în jur de 1 milion sau chiar mai puţin. Şi va veni într-o săptămână.Dar ţi se vor şterge toate pozele, melodiile care le ai în telefon(dacă le ai pe card, scoate cardul din telefon înainte să îl trimiţi la decodat, ca să nu ţi se şteargă toate melodiile).
Pa, pa.

| Carmen_Virginia_1964 a răspuns:

Cum aflu parola la telefon

| Wlăduță_Oktawyan_1989 a răspuns:

Inchizi telefonul, astepti 30 sec apoi apesi simultan buton power+volum up. Vei intra in Recovery Mode! Acolo navighezi, depinde de ce tel ai, cu volum down pana in dreptul "wipe data reset" si confirmi cu power. Ti se va reseta tel si nu vei mai avea parolawinking

| Zlampa_Valy_1964 a răspuns:

Am uitat parola cont outlook

| Apopei_Danut_1987 a răspuns:

Am uitat parola la telefon

| Iordache_Sebi_1986 a răspuns:

Vlad mie imi face captura de ecran cand apas simultan power + volume...

| Gavrila_Anca_Si_Timo_1997 a răspuns:

Cum pot afla parola la telefon ca am uitat-o?