| Andries_Andra_1998 a întrebat:

Cum pot baga jocuri pe un telefon mobil.
al meu este Stockolm. Huawei HB4J1H

3 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Le descarci de pe google play este o aplicatie instalata pe toate telefoanele android, iti trebuie internet si poti descarca cate jocuri vrei sau ma rog cate iti permite memoria de pe telefon happy

| bassmusic a răspuns:

Cauti pe GOOGLE PLAY jocuri free. Bafta

| VIP3r a răspuns:

O alta posibilitate ar fi sa le descarci de pe internet pe calculatro iar de acolo cu ajutorul unui cablu de date le transferi pe telefon, ai grija ce jocuri descarci, sa fie compatibile cu telefonul tau