| Vampire_9682 a întrebat:

Cum imi pot baga jocuri pe telefon?

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Descarci jocul in calculator si il bagi in tel cu ajutoru cablului de date care face legatura intre pc si telefon.

| Dolofănica a răspuns:

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... nu știu

| pitcrv a răspuns:

Descarci jocurile de pe diferite site apoi le trimiti pe tf cu ajutorul unui cablu de date sau bluetooth (asta daca detine pc sau laptopu)