| Mariuszee a întrebat:

Cum pot face screenshot la Samsung j3? ..Am încercat pe butoanele de la volum și nu merge

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Captura de ecran se poate realiza apăsând simultan pe butoanele Power şi Home, până când telefonul indică realizarea pozei.

| JustStitch a răspuns:

Trebuie tinute simultan butoanele de Acasă şi cel din lateral, de blocare

| Andrei_Nicola_1990 a răspuns:

Combinatiile butoanelor pentru screenshot sunt: home+power(de foarte multe ori la Samsung); volume up + power; volume up+volume down