| crytical a întrebat:

Cum pot intra in odin mode / download mode pe un telefon Logicom (e500)?

1 răspuns:
| IMihaitza a răspuns:

Nu stiu daca telefonul tău are acces la Odin. Pentru că Odin este un download mode creat de Samsung doar pentru dispozitivele lor. Totuși poți încerca. Oprește telefonul, scoate bateria daca e posibil, las-o scoasă 5secunde, dupa bag-o la loc (dacă.nu se poate scoate bateria merge si așa) După tine apăsate următoarele butoane. Buton de pornire+volum-.Ti e apastaele butoanele pana când vezi că intră în download mode(odin). Dacă alara logoul de aprindere al telefonului înseamnă că nu ai instalat niciun download mode pe telefon. Totuși de ce vrei să accesezi Odin. Poate te pot ajuta. Vrei sa faci stock rom.