| Deeea1234 a întrebat:

Heii,TPU!
Am primit un telefon Logicom e500, recent, de la tatal meu si am observat ceva : pot face poze doar cu [,] camera frontala nu si cu cea secundara. Adica nici nu o pot schimba in cea secundara. Nu stiu ce se intampla... Nici iconita de schimbat camera nu mai este pe nicaieri. Telefonul a mai primit inainte si un hard reset si i-am dat si eu reset in ideea ca va merge.
Ce spuneti sa fac? Multumesc de raspuns! Dau funda

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Camera aceea secundara nu o poti folosi. Se activeaza doar numai in momentul in care efectuezi un apel skype.