| alexgaby888 a întrebat:

Cum pot sa deblochez telefonul fara buton adica sa dau pe ecran si sa deblocheze cu vreo aplicatie sau cum? Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există. Nicio aplicație nu rulează fără să fie deblocat telefonul. Singura este „Maze Lock " sau un nume asemănător și alte programe de genul cu rol în blocarea telefonului. Ți s-a stricat butonul de blocare/deblocare?

| denyemy a răspuns:

Pentru blocat sunt multe, pentru deblocat nu gasesti decat cele cu facial recognition, care iti pornesc camera sa vada ca esti chiar tu...