| Banutz1992 a întrebat:

Cum pot sa fac screenshot la Samsung galaxy trend?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Apeși butonul central, apoi pe cel din lateral ( cel cu care blochezi telefonul), dar să apeși rapid, nu la distanță 5 minute. Succes!

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Apesi butonul "home" si butonul in care inchizi/deschizi telefonul... Apesi pe amandoua in acelasi timp si poza o ai in galerie in albumul screenshots.

| andreiGT a răspuns:

Apesi pe butonul din misloc de jos si pe butonul de blocare deodata

| evowarr11 a răspuns:

Apesi pe butonul din misloc de jos si pe butonul de blocare deodata

| Oprisan_Bogdanel_1980 a răspuns:

Tii apasat pe butonul acasa ( mijloc jos) si pe buton de deblocare de pe lateralhappy

| CrazyHQ2000 a răspuns:

Apasati Butonul Blocare taste cu cul de volum! Apasati in acelasi timp pe butoane, daca nu merge aceasta comanda la telefonul respectiv, Descarcati aplicatia ScreenShot Desktop!