| luma a întrebat:

Cum pot sa-mim deblochez telefonul daca am uitat codul si imi cere gmail si parola....eu le introduc si spune ca nu e bine...si inainte sa mi se blocheze telefonul am lasat gmailul deschis deci nu e ca sa bag altul.
Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Fi hard reset, daca ai android! De obicei cand pornesti telefonul ti apasat tasta de pornire butonl in centru si tasta de volum pentru scaderea volumulu. Hard reset sterge toate datele.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica daca le introduci corect.

| Stefan_Alexutz_1996 a răspuns:

Du-te la un sediu GSM.Cei de acolo o sa te ajute.BFTbig grin!

| price a răspuns:

Ce telefon ai? ca asa nu iti pot spune? si de ce iti cere gmail, ai model la deblocare?

| AlexRizi a răspuns:

Ce telefon ai? Are android? daca da zi.mi ca ai instalat go launcher ex pe el!

| alexs99 a răspuns:

Verifica daca sunt scrise corect, daca nu aceasta e problema du-te la un sediu GSM sa te ajute.

| luma explică (pentru AlexRizi):

Android

| luma explică (pentru AlexRizi):

Android si nu am instalat go launcher

| Ony_Ciuca_1989 a răspuns:

Am facut un cont pe google play si am uitat e-mailul si parola si nu pot sa deblochez telefonul cine poata sa ma ajute

| Kind_Sadnes_1981 a răspuns:

Daca este android cind aprinzi tlf ti apasat butonul din mijloc si butonul de volum minim si tlf se reseta lasetarile din fabrica