| Alphahkbg a întrebat:

Salut, mi-am resetat telefonul și nu mai stiu parola la contul de yahoo, când dau pe resetare parolă îmi cere și gmailul de securitate gen codul, problema e in felul următor la contul de recuperare în loc să scrie Gmail îmi scrie gamil laughing și nu mi se trimite nici un cod pe contul ăla, ce pot face?

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Nu poate sa scrie "gamil" la contul de recuperare pentru ca pentru a seta un cont de recuperare trebuie sa confirmi acel mail prin accesarea unui link sau tastarea unui cod trimise pe acel mail.
Poate ai trecut un mail care nu a fost confirmat.
Trebuie sa existe si alte moduri de recuperare.