| Anonymunon a întrebat:

Cum pot sa-mim deblochez telefonul daca am uitat codul si imi cere gmail si parola.

Răspuns Câştigător
| FaraLag a răspuns:

Nai cum trebuie sal duci la un centru, cred ca si garantia ar trebuie sa acopere asta. Ma rog eu am patit la fel, m-am dus la un magazin Vodafone si in 5 min era gata fara centru sau alte din astea dar mi sa ster memoria telefonului (cea interna )

4 răspunsuri:
| Lhurricane a răspuns:

Fie iti afli contul de gmail de pe pc, sau il duci la centru/ magazin

| Anonymunon explică (pentru Lhurricane):

Da am incercat sa fac altul dar tot la fel zice.

| Lhurricane a răspuns (pentru Anonymunon):

Hm,nu stiu sincer ca nu mai am telefon de ceva vreme dar dul la magazinul de unde l-ai luat sau un magazin care sti ca au telefonul pe care il ai tu