| ZuZaUatDăFac a întrebat:

Cum pot trimite melodii prin bluetooth de pe un telefon LG optimus me p350? am telefonul' de prin aprilie, da' tot n-am gasit de unde le pot trimite! :\ funda celui care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| NYK4u a răspuns:

Mergi la File Manager, cauti locația fișierului de muzică, apoi dai pe Meniu, apoi selectezi opțiuni, apoi marchezi melodia pe care vrei sa o trimiti.Si de aici dai trimitere prin bluetooth

| RickGrimes a răspuns:

Du-te la piata si cumpara o paine ca ti-e foame

| ZuZaUatDăFac explică (pentru RickGrimes):

Poti sa ma mananci de cur daca esti bou! jett

| lascudaniel a răspuns:

Intra la fisierele mele-muzica.selectezi-trimitere sau in media player, partajare prin bluetooth

| andreea11Secret a răspuns:

daca nu iti apare timitere prin bluetooth.Intri la melodie si dai tu acolo optiuni. Si iti va aparea partajare(cel putin imi apare mie) si o sa-ti apara acolo pri bluetooth sa prim mesaj etc. si selectezi acolo