| aragon18 a întrebat:

Cum pot, un iPhone 3GS cu versiunea 6, sa il deblochez pentru versiunea 4? Am cautat peste tot,si tutoriale pe youtube, si pe google, nu gasesc nimic nicaieri...

2 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Asdica vrei sa faci downgrade.sa treci de la 6 la 4.nu stiu de ce vrei sa faci asta, dar gasesti pe net tutoriale cum spui.cauta pe youtube si vei gasi.doar trebuie sa citesti cu f mare atentie ori sa asculti atent ce se spune sa faci.si nu tutoriale postate de romani ci cele de americani.deci trebuie sa stii ceva engleza.dar nu inteleg de ce vrei sa faci asta.sau poate nu am inteles eu intrebarea, care intr-adevar suna cam ciudat.ai versiunea 6 si vrei sa deblochezi ce? sa deblochezi telefonul pentru versiunea 4? asa ceva nu am mai auzit. apoi vrei doar telefonul deblocat sau vrei jailbreak? adica sa poti lua aplicatii moca sau de pe alte siteuri decit Apple? deci trebuie sa stii exact ce vrei sa faci.intrebarea din pacate nu suna deloc clar.dar daca vrei doar sa ai un telelfon deblocat atunci iti recomand factory unloack.vei avea un telefon deblocat definitiv pe care vei putea udata orice.si costa intre 1 si 4 dolari.revino cu o intrebare rectificata si mai clara.numai bine

| Dots a răspuns:

Incearca sa citesti manualul telefonului de utilizare sau cerele ajutorul celor de la magazinul de unde ai achizitionat telefonul!