| livache67 a întrebat:

Cum recuperez datele de pe un Huawei p smart, care are ecranul spart?

Răspuns Câştigător
| DanielDanny a răspuns:

Ce ce nu specifici cum e spart?
Nu se mai aprinde nimic, sau vezi imaginea si nu mai marge touch-u?

Simplu, mergi la magazine / ateliere unde se repara telefoane! Iti schimba ecranul si iti scoti singur ce-i pe el!

Si iti ramane si telefonul functional in continuare, chiar daca ai altut, tine-l de rezerva!

Daca se aprinde exranul dar nu merge touch-ul, baga un OTG cu mouse si transfera lucrurile prin bluetooth!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Il opresti (din buton), conectezi un ecran, dupa care il pornesti si copiezi ce doresti.

| svenhassel13 a răspuns:

Pai daca el nu mai merge, decat ce ai pe card si pe cartela, in rest, totul e pierdut

| Traianosik a răspuns:

Il conectezi cu un cablu USB la un calculator sau laptop ori folosesti aplicatia HiSuite, specifica telefoanelor Huawei, doar ca trebuie sa o ai instalata si pe telefon, si pe calculator ca sa o poti folosi