| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

Cum reusesc sa activez iPhone 3G? am vrut sa-l restaurez cu iTunes si cand incerc sa il inregistrez imi arata un mesaj asa cum ca nu suporta cartela SIM si ca nu au setari pentru configurare, si imi ramane blocat la ecranul pentru apel de urgenta. Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Dinu_Marian_1994 explică (pentru Andrei1099):

Am descarcat TinyUmbrella la fel ca cea din video dar imi da eroare nu se instaleaza imi spune: no JVM could be found on your system. Please define EXE4J_HOME to point to an installed32 bit JDK or JRE or download a JRE from www.java.com

| Andrei1099 a răspuns (pentru Dinu_Marian_1994):

Trebuie sa ai Java instalata in pc.