| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

Cum reusesc sa activez iPhone 4? am vrut sa-l restaurez cu iTunes am reusit pe jumatate fiindca telefonul este codat si nu am cartela din tara respectiva. am incercat cu red snow si iPhone Firmware File dar nu reusesc deoarece in timpul in care incepe sa lucreze red snow si dupa ce tin apasat cum zic ei 3 sec power 10 si home si 15 doar home imi spune missing keys.plist data for this build, oare nu descarc iPhone Firmware File bun? daca se poate sa-mi spuna cineva pas cu pas plizzz FUNDA big grin

1 răspuns:
| alecsStar a răspuns:

Mai incearca cu red snow. acolo zice ca nu ai facut bine. uite te pe un video si fa exact ca el happy