| Anonimaaaxgar a întrebat:

Cum să repar acasă ecranul spart de la telefon. Menționez că am un Huawei P9 Lite mini.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un ecran spart nu se poate repara nici acasa si nici la un service, dar se poate schimba, cand ai scule speciale care il pot desface.

Totusi, am o intrebare, de ce ai postat la "dragoste si sex" intrebarea ta? Poti face diferenta intre categorii?

| Evolution a răspuns:

De ce ai mai postat pe aceasta categorie daca tot te scuzi? puteai sa nu te scuzi si sa nu postezi in aceasta categorie.
Daca nu ai ecran si sculele necesare, nu ai cum sa il repari acasa. Mai bine nu te complica pentru ca s-ar putea 99% sa nu iti iasa din prima si sa strici si mai mult, trebuie sa te invete cineva care a mai facut daca vrei sa inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem spune ca iti poti baga **** in el.

"Dragoste si Sex".

| AnonImOO000 a răspuns:

Pai daca tot ai postat aici, incearca sa faci preludiu si apoi il duci la un service specializat