| IonelaProdan a întrebat:

Cum sa scoti virusii din telefon?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu un antivirus, la magazin de telefonie.
Pa, pa.

| untu a răspuns:

Virusii pot intra in telefoanele mobile cu sistemul de operare Symbian. Trebuie neaparat sa mergeti la dealerul magazinului de unde ati procurat telefonul dvs. mobil si sa discutati cu ei,trebuie sa aveti certificatul de garantie,ambalanjul, buletinul de identitate, cupon fiscal de cumparare, ude va trimite spre curatare, reparare gratuita si daca este necesar sa puna si antivirusi.

| VivianKorea a răspuns:

Daca ai net la telefon descarci un antivirus (bitdefender) dai o scanare si ii elimina antivirusul...

| Anonimaa77 a răspuns:

Cu un antivirus.

| soaitamarius a răspuns:

Ce telefon ai? Daca e cu Android ii scoti foarte simplu cu un antivirus bun. Mult noroc

| Gogoshica94 a răspuns:

Eu am scapat de ei, scanand cu antivirusul din PC

| Alextusent a răspuns:

Il conectezi la un pc pe care este instalat un antivirus(de preferinta cea mai noua versiune a AVG-ului) si cand pc-ul ti-a depistat usb-ul(telefoul) da-i scan with avg(daca aveti instalata vreo versiune de avg) sau daca nu aveti avg dati scan cu orice alt antivirus aveti. Si gata aveti un telefon fara virusi.