| anonim_4396 a întrebat:

Cum se misca iphone 5s cu jailbreak de la evasion7?( am iphone 5s si nu stiu daca sa imi fac jailbreak sau nu)

4 răspunsuri:
| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Pai daca il activezi poti sa iti pui o poza ca walper si daca misti telefonul in aceeasi directie se misca si poza.

| Servicetel a răspuns:

Salut, eu personal am facut jailbreak la iphone 5s, se misca la fel nu se observa diferenta, dar nu vad la ce te poate ajuta jailbreak-ul la el? Decat ajuti pe alti sa iti poata accesa telefonul fara stirea ta.
Funda

| anonim_4396 explică (pentru Servicetel):

Deci se misca bine sgur?

| Servicetel a răspuns (pentru anonim_4396):

Da se misca OK... Funda?