| callmebeautiful a întrebat:

Cum se trimite sms cu nr ascuns (in reteaua Orange)?

10 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Fraţilor, nu merge cu #31# şi la SMS, am încercat eu. Adică nu eu, dar o prietenă şi eram de faţă, nu e ca la apel. Nu cred că se poate!

| AudImagini a răspuns:

Pui in fata numarului diez31diez ( nu am semnul *diez*)

| stweety10 a răspuns:

#31# e sa suni pe cineva cu numar privat, pentru mesaj e *ri#, asta mergea inainte pe Orange, acum nu stiu daca mai merge. Dar poti incerca pe un alt telefon inainte.

| XOXOyoXOXO a răspuns:

#31# si dupa nr la care vrei sa trimiti mesajulbig grin

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Pui in fata numarului caruia vrei sa-i trimitzi #31#...winkingfunda?

| ZwNsv a răspuns:

Cand pui la destinatar pui #31#numarul(ex: #31#0745183456)

| Danette8248 a răspuns:

Nu merge asa in fata msg pui *xc* si se trimite cu ascuns

| sindromic a răspuns:

Orange NU mai permite trimiterea SMS-urilor cu nr. ascuns de cativa ani...(Am si testat)

| Aminik a răspuns:

Nu se poate am încercat cu *xc* si nu merge! FUNDA?

| rokethulk a răspuns:

Nu poti