| WhiteTiger15 a întrebat:

Cum vi se pare firma de telefonie HUAWEI? (ce ziceti de telefonul Huawei ascend g510?)

4 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

E un telefon foarte performant dar foarte fragil.

P.S:Se spune companie care produce telefoane, nu de telefonie(ca UPC).

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Este foarte bun :) Poti vedea specificatiile telefonului pe acest site :
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g510-5250.php

Sper ca te-am ajutat!

| Radu_Antonio_1986 a răspuns:

Da e misto are un prieten de-l meu e super telefonul foarte super

| Cristiana_Irina_1995 a răspuns:

E foarte bun telefonul si foarte performan a vut o verisoara de amea o colega si un prieten si merge si aplicatia what up poti descarca multe jocuri etc deci sa nu iti faci griji ca e foarte performant dar e foarte fragil si totusi ar trebui sa ai mare grija cu el. Sper ca te-am ajutat!laughing. Funda?