| lumyluminitza a întrebat:

Cum vi se pare telefonul acesta : Samsung Galaxy S II Plus?
Mai am o intrebare: Poti descarca Subway Surfers pe el? :O
Funda happy
Scuzati categoria! :3

Răspuns Câştigător
| Alexxxxx1 a răspuns:

Pai telefonul mi se pare destul de bun, camera, androidul, si restul de caracteristici... nu le insirwinking
Da! Poti descarca subway surfers, din mare poti descarca orice pe el!

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cam vechi dar inca e bunicel, eu am S2 simplu si da merge jocul Acela.

| cosmin655 a răspuns:

Iati s2 normal, s2 plus e mai mult un s2 minuslaughing).Da, poti descarca subway surfers.

| kd511 a răspuns:

Android v4.1.2 (Jelly Bean), Camera 8 MP, DisplaySuper AMOLED, Java, Memorie interna GB, 1GB RAM.Suna Bine.Cat despre jocul Subway Surfers, care l-am avut si eu merge pe orice Android.Super Telefon!

| lumyluminitza explică (pentru kd511):

Eu am telefon cu Android si nu imi merge. Multumesc pentru. raspunswinking

| kd511 a răspuns (pentru lumyluminitza):

Despre asta nu stiu ce sa zic.